Пропонуємо Вам для ознайомлення короткий огляд функціональних можливостей «Карти бджоляра»

Щоб отримати доступ Вам необхідно пройти процедуру реєстрації на нашому ресурсі. Під час реєстрації Ви маєте вказати обов’язково об’єднання пасічників до якого Ви належите. Приналежність до об’єднання ( кооперативу, асоціації, братства ) пасічників є обов’язковою умовою, оскільки це підтверджує, що Ви являєтесь діючим пасічником, що відповідно мінімізує ризики використання ресурсу недобросовісними пасічниками чи сторонніми особами. Зокрема це важливо при розрахунку необхідної кількості бджолосімей під час бронювання місць для кочівлі.

Якщо Ваше пасічне об’єднання ще не зареєстроване ( відсутнє у переліку ), Ви можете подати заявку на його реєстрацію. Після перевірки адміністрацією ( Олег БЕЗЗУБКА +380 (98) 9674827, ternobee@gmail.com ) інформації про об’єднання, воно автоматично буде додано у переліку об’єднань на сайті та стане доступним для вибору пасічникам при реєстрації.

Перелік зареєстрованих пасічних організацій на «Карті бджоляра» Ви можете бачити у відповідному полі при реєстрації.

honey mriya registration
Після заповнення реєстраційної форми, інформація про Вас відправляється на погодження адміністратору від Вашої організації пасічників. Адміністратор перевіряє Ваші дані, підтверджує Ваше членство в організації. Таким чином бере відповідальність за достовірність вказаної Вами інформації. Після цього Вам автоматично надається доступ до карти. Ось такий її загальний вигляд.

honey mriya map
Щоб швидко знайти населений пункт, який Вас цікавить, Ви можете скористатись пошуком, який розміщений у верхньому лівому кутку. З правої сторони розміщено можливість змінити тип карти перегляду, а також Легенду із різними шарами, які можна включати та відключати при потребі.

honey mriya find
Ви можете позначити на карті свою чи Ваших друзів стаціонарну пасіку. Це потрібно для того, щоб Ви отримували СМС-інформування про час внесення ЗЗР поблизу Вашої пасіки, а також для того, щоб врахувати Вашу кількість бджолосімей при розрахунку необхідної кількості бджолосімей на сусідніх до Вас медодайних масивах, щоб не було перенасичення бджіл. Для цього скористайтесь кнопкою «Позначити пасіку». Заповнена Вами інформація перевіряється представником «Контінентал Фармерз Груп», що відповідає за дану територію. Після його погоджується, на карті автоматично з’являється новий значок вказаних стаціонарних пасік.

honey mriya apiary
Інформація про населений пункт включає у себе контакти сільської ради, представника «Контінентал Фармерз Груп», що відповідає за комунікації на цій території, а також зведену інформацію про кількість стаціонарних та мобільних пасік у цьому населеному пункті. При потребі, Ви можете залишити коментар відносно даної інформації чи населеного пункту.

honey mriya apiary
Інформація про стаціонарну пасіку включає у себе ім’я пасічника, інформацію про кількість стаціонарних та мобільних бджолосімей, контакти сільської ради та представника «Контінентал Фармерз Груп», що відповідає за комунікації на цій території. При потребі, Ви можете залишити коментар відносно даної інформації.

honey mriya apiary
Інформація про поле з медодайною культурою включає у себе назву поля, культуру та її сорт/гібрид, посівну площу, потребу у бджолосім’ях для ефективного запилення(в розрахунку використано: соняшник – 1 бджолосім’я на гектар, ріпак ярий – 2, ріпак озимий – 2,5). Також вказується плановий період цвітіння, обприскування та препарат, що буде вноситись. Дана інформація може оновлюватись у залежності від погодно-кліматичних умов, про її зміну зареєстровані в околиці 2 км пасічники будуть додатково інформуватись через СМС-повідомлення. Для уточнення агрономічних деталей чи варіантів під’їзду до поля Ви зможете сконтактувати із старшим агрономом «Контінентал Фармерз Груп», що відповідає за дане поле. При потребі, Ви можете залишити коментар відносно даного поля.

honey mriya apiary
Інформація про рекомендований точок(місце для кочівлі) включає у себе назву точку, мінімальну потребу у бджолосім’ях для ефективного запилення медодайних культур у радіусі 2 км. Якщо уже є зареєстровані пасічники для кочівлі на даному точку, то інформація з контактами про них відображається у розділі «сусіди», а також дані про зареєстровану кількість бджолосімей та їх породу. Таким чином Ви зможете домовитись про спільну кочівлю та охорону при потребі на зазначеному точку. Для уточнення інформації про точок та варіантів під’їзду до поля Вам також надано контакти старшого агронома «Контінентал Фармерз Груп», що відповідає за дане поле. При потребі, Ви можете залишити коментар відносно даного поля.

honey mriya apiary
Для бронювання місця на точку Вам слід натиснути «Запланувати кочівлю» та внести необхідні дані.

honey mriya apiary
Також Ви можете запропонувати створити інший більш зручний для Вас точок на карті, який розташований поруч із медодайним масивом. Для цього скористайтесь кнопкою «Позначити точок». Інформація про запропонований Вами точок перевіряється старшим агрономом «Контінентал Фармерз Груп», що відповідає за дану територію. Після його погоджується, на карті автоматично з’являється новий значок точка.

honey mriya apiary
Обговорити технічні деталі функціонування сайту також можна на сторінці у Facebook - https://www.facebook.com/groups/480489568982024/

honey mriya apiary